Uncategorized

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔΡΩΝ

6η Αγωνιστική

ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΑΟ – ΠΑΛΛΕΣΒΙΑΚΟΣ ΠΓ (52-62)

Διαιτητές: Μαριγλή – Μυζίκας

Ημιχρόνο: 31-32

Δεκάλεπτα: 12-13, 19-19, 8-13, 13-17

ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΑΟ (Μαριόλας): Πάσχος 7(1), Παπαναστασίου 19(4), Καραντώνης 11, Γαλάνης 2, Γεωργαντάς 1, Καβελάρης 4, Μαραθωγιάννης 2, Ξεντές 2, Χατζημωυσής 3(1), Τζανετέας 1, Ζήκος

ΠΑΛΛΕΣΒΙΑΚΟΣ ΠΓ (Χρυσουλάκης): Μπουρούς 20, Νικέλλης 20(2), Κελεμένης 7, Λυκαρδόπουλος 6, Φιλίντας 7, Σουσαμλής 2, Κατερνέλης, Πάλη

ΑΙΟΛΟΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ – ΑΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ (57-52)

Διαιτητές: Διόλατζης – Ζηρόπουλος

Ημιχρόνο: 25-26

Δεκάλεπτα: 17-10, 8-16, 14-15, 18-11

ΑΙΟΛΟΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ (Γιαννίκος): Λινάρδος 10, Λημναίος 20, Γιαννίκος 15(4), Μισαηλίδης 8(1), Βαμβουρέλλης 4, Τσίκλος, Νησιώτης, Μοσχόβης

ΑΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ (Περόυλάκης): Γιαννέλλης 5, Κοντούλης 11, Χριστοδούλου 19(1), Κωδωνάκης 8(2), Βογιατζής 9(3), Κεσίδης, Χατζησάββας, Καλυβιανάκης

ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΑΕΠΣ – ΕΡΜΗΣ ΠΑΜΦΙΛΩΝ (61-35)

Διαιτητές: Ροδίτης – Ασβεστάς

Ημιχρόνο: 40-15

Δεκάλεπτα: 24-7, 16-8, 5-10, 16-10

ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΑΕΠΣ (Γκούμας): Ντουζίδης 26(1), Κούκουρας11, Φωτεινάκης 13(2), Θεοδωρίδης 4, Βλαχούτσικος 2, Γκούμας 2, Ξετρίχης 3(1), Σκαφίδας, Τασιολάμπρος, Σκάρος

ΕΡΜΗΣ ΠΑΜΦΙΛΩΝ (Χαραλαμπίδης): Ταμβάκης 2, Κόβρας 6, Περράκης 3(1), Φωτεινάκης 5, Καλπάκης 5, Παναγόπουλος 4, Αυγερινός 6(1), Κολαράς 3(1), Ατσικμπάσης, Γεωργούλας, Παναρίτι 1, Αντωνιάδης,

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1. ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΑΕΠΣ 12 6-0

2. ΑΙΟΛΟΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 11 5-1

3. ΠΑΛΛΕΣΒΙΑΚΟΣ ΠΓ 9 3-3

4. ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΑΟ 8 2-4

5. ΑΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 8 2-4

6. ΕΡΜΗΣ ΠΑΜΦΙΛΩΝ 6 0-6

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ 2021 – 2022

ΑΙΟΛΟΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ – ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΑΕΠΣ (57-37)

Διαιτητές: Τζαγκατζής

Ημίχρονο: 28-13

Δεκάλεπτα: 12-3, 16-10, 17-14, 12-10

ΑΙΟΛΟΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ (Γιαννίκος): Ρούσσης 11(1), Τσίκλος 11, Γιαννίκος 16(2), Δημητρίου 2, Φωτέλλης 9, Μοσχόβης Γ. 2, Βουλγαρέλλης 2, Βουβούλης 4, Καραβελάκης, Μοσχόβης Ε., Παρασκευάς, Καλαιτζής

ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΑΕΠΣ (Ξετρίχης): Γκούμας 16(2),Στογιάννης Α. 2, Στογιάννης Γ. 2, Κούμπας 7(2), Βασιλόπουλος 6, Κακάμπουτας 2, Χριστοδουλάκης 2, Κομβούτης, Ρόβος

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1. ΠΑΛΛΕΣΒΙΑΚΟΣ 19 9-1

2. ΑΙΟΛΟΣ ΜΥΤ. 14 5-4

3. ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΜΗΘΥΜΝΑΣ 13 5-3

4. ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΜΥΤ. 13 4-5

5. ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΛΕΣΧΗ 12 5-2

6. ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ 11 3-5

7. ΗΦΑΙΣΤΟΣ 9 4-1

8. ΕΛΠΙΔΕΣ ΠΑΝΑΓΙΟΥΔΑΣ 9 0-9

9. ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΑΟ 8 1-6

Google NewsΑκολουθήστε το LimnosNea.gr - ΡάδιοΆλφα στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσειςαπό την Λήμνο και τον κόσμο.

Δείτε περισσότερα

Σχετικά Άρθρα

Δείτε Επίσης
Close
Back to top button