Απόψεις

Αρχίζει σήμερα το παγκόσμιο πρωτάθλημα κλειστού στίβου. Όλο το αθλητικό περίγραμμα της tv !

Αρχίζει σήμερα το παγκόσμιο πρωτάθλημα κλειστού στίβου.

Το πλήρες αθλητικό πρόγραμμα

Οι ελληνικές επιτυχίες συνεχίζονται. Η Μαρία Σάκκαρη νίκησε στο τένις και ανέβηκε στην 5η θέση της παγκόσμιας κατάταξης.

Οι Έλληνες αθλητές στίβου, με επικεφαλής τον ολυμπιονίκη του μήκους Μίλτο Τεντόγλου ξεκινούν ελπιδοφόρα τις προσπάθειες τους (μετάδοση από την ΕΡΤ3). Στους 8 της Ευρώπης προκρίθηκε χτες το βράδυ ηρωϊκά ο ΠΑΟΚ με την δεύτερη νίκη 2-1 μέσα στο Βέλγιο επί της Γάνδης.

Οι κληρώσεις για το Champions League, το Europa League και το Europa Conference League, στο οποίο συμμετέχει και ο ΠΑΟΚ ξεχωρίζουν στο πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις σήμερα.

Αναλυτικά όλες οι αθλητικές μεταδόσεις:

12:00 ΕΡΤ3 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Κλειστού Στίβου

13:00 COSMOTE SPORT 1 HD Κλήρωση UEFA Champions League Προημιτελική – Ημιτελική Φάση

13:50 COSMOTE SPORT 5 HD Formula 1 – Grand Prix Μπαχρέιν Ελεύθερα Δοκιμαστικά 1

14:00 ΕΡΤ Sports 2 Formula 1, GP Μπαχρέιν, 1ες ελεύθερες δοκιμές Μηχανοκίνητα

14:30 COSMOTE SPORT 1 HD Κλήρωση UEFA Europa League Προημιτελική – Ημιτελική Φάση

15:00 COSMOTE SPORT 1 HD Κλήρωση UEFA Europa Conference League Προημιτελική – Ημιτελική Φάση

16:50 COSMOTE SPORT 5 HD Formula 1 – Grand Prix Μπαχρέιν Ελεύθερα Δοκιμαστικά 2

17:00 ΕΡΤ Sports 2 Formula 1, GP Μπαχρέιν, 2ες ελεύθερες δοκιμές Μηχανοκίνητα

19:05 ΕΡΤ3 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Κλειστού Στίβου

19:30 Novasports 2HD Ζανκτ Πάουλι – Χάιντενχαϊμ Bundesliga 2

19:45 COSMOTE SPORT 8 HD Σασουόλο – Σπέτσια Serie A

21:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP Masters 1000 Indian Wells

21:30 Novasports 3HD Μπόχουμ – Γκλάντμπαχ Bundesliga

21:30 Novasports 4HD Μπασκόνια – Άλμπα Βερολίνου EuroLeague

21:45 Novasports 6HD Σεν Ζιλουάζ – Οστάνδη Βελγικό πρωτάθλημα

22:00 Novasports News Ουέσκα – Μπούργος Β’ Ισπανίας

22:00 Novasports 2HD Σεντ Ετιέν – Τρουά Ligue 1

22:00 Novasports 1HD Αθλέτικ Μπιλμπάο – Χετάφε La Liga

22:00 COSMOTE SPORT 3 HD Τζένοα – Τορίνο Serie A

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Γουλβς – Λιντς Πρέμιερ Λιγκ

22:00 Novasports 5HD Μπαρτσελόνα – Ερυθρός Αστέρας EuroLeague

22:15 COSMOTE SPORT 9 HD Βιζέλα – Φαμαλικάο Liga Portugal

23:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP Masters 1000 Indian Wells

στιβος5.jpg

Google NewsΑκολουθήστε το LimnosNea.gr - ΡάδιοΆλφα στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσειςαπό την Λήμνο και τον κόσμο.

Δείτε περισσότερα

Σχετικά Άρθρα

Δείτε Επίσης
Close
Back to top button