Επίκαιρα

Μπάσκετ τελικοί- Έφτασε η ώρα ! Ολο το Πρόγραμμά σήμερα 11/6

Πλούσιο και σήμερα το αθλητικό πρόγραμμα

Ο πρώτος τελικός για την Basket League Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός, ο αγώνας μπαράζ-παραμονής για τη Super League Βέροια-Λαμία και τα ματς του UEFA Nations League ξεχωρίζουν στο πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.

Αναλυτικά οι αθλητικές μεταδόσεις:

10:15 COSMOTE SPORT 9 HD ERC SS2 Krzywe 1, Πολωνία

11:10 COSMOTE SPORT 9 HD ERC SS3 Wojnasy 1, Πολωνία

11:15 Eurosport 1 Αγώνας Αντοχής Αυτοκινήτων 24 ώρες Λε Μαν

12:00 Novasports 5HD WTA 250 Τένις

12:00 COSMOTE SPORT 9 HD ERC SS4 Wieliczki 1, Πολωνία

12:25 COSMOTE SPORT 5 HD Formula 2 Μπακού, Αζερμπαϊτζάν – Sprint Race

13:00 Eurosport 2 Κανόε Σλάλομ

13:00 Novasports 6HD WTA 250 Nottingham Τένις

13:50 ΕΡΤ Sports 1, COSMOTE SPORT 5 HD Formula 1 2022 – Γκραν Πρι Αζερμπαϊτζάν Ελεύθερα Δοκιμαστικά 3

14:00 WTA 250 Τένις

15:00 Eurosport 1 Superbike Εμίλια Ρομάνα Μηχανοκίνητα

15:00 Novasports 6HD WTA 250 Nottingham Τένις

15:30 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 250 2022 Libema Open τένις

16:00 Eurosport 1 Αγώνας Αντοχής Αυτοκινήτων 24 ώρες Λε Μαν

16:00 Novasports Prime ΟυκρανίαΑρμενία UEFA Nations League

16:10 Eurosport 2 Κριτεριούμ Ντι Ντοφινέ Ποδηλασία

16:50 ΕΡΤ2, COSMOTE SPORT 5 HD Formula 1 – Γκραν Πρι Αζερμπαϊτζάν Κατατακτήριες Δοκιμές

17:30 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 250 Libema Open τένις

18:45 ΕΡΤ3 Βέροια – Λεβαδειακός Μπαράζ ανόδου-παραμονής Super League

19:00 COSMOTE SPORT 4 HD Αναντολού Εφές – Φενέρμπαχτσε Τουρκικό Πρωτάθλημα

19:00 Eurosport 2 Πρωτάθλημα αυτοκινήτων τουρισμού

19:00 Novasports 1HD Νήσοι Φερόε – Λιθουανία UEFA Nations League

19:00 Novasports Prime ΙρλανδίαΣκωτία UEFA Nations League

19:00 COSMOTE SPORT 8 HD Ρεάλ Μαδρίτης – Μπασκόνια ACB Liga Endesa

20:00 Eurosport 2 Γκολφ

21:00 ΕΡΤ3 ΟλυμπιακόςΚΑΕ Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ Basket League

21:15 COSMOTE SPORT 3 HD EMF Euro Τελικός

21:45 Novasports Start Λουξεμβούργο – Τουρκία UEFA Nations League

21:45 Novasports 6HD Μαυροβούνιο – Βοσνία Ερζεγοβίνη UEFA Nations League

21:45 Novasports 5HD Ρουμανία – Φινλανδία UEFA Nations League

21:45 Novasports 4HD Ουαλία – Βέλγιο UEFA Nations League

21:45 Novasports 3HD Ολλανδία – Πολωνία UEFA Nations League

21:45 Novasports 2HD Ουγγαρία – Γερμανία UEFA Nations League

21:45 ALPHA, Novasports 1HD Αγγλία – Ιταλία UEFA Nations League

21:45 Novasports Prime Λεπτό προς λεπτό UEFA Nations League

μεταδοσεις4.jpg

Google NewsΑκολουθήστε το LimnosNea.gr - ΡάδιοΆλφα στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσειςαπό την Λήμνο και τον κόσμο.

Δείτε περισσότερα

Σχετικά Άρθρα

Back to top button